گروه شرکت های لکسر از بدو تاسیس در سال 1365 تا کنون علاوه بر ارائه خدمات کالیبراسیون ، در زمینه فروش ، نصب ، آموزش و خدمات پس از فروش تجهیزات اندازه گیری دقیق مربوط به کمیت های ابعاد ، دما ، جرم و فشار فعال می باشد.

گروه شرکت های لکسر در حال حاضر با در اختیار داشتن پرسنل مجرب و دوره دیده در کشور های اروپایی و تجهیزات مرجع مفتخر به ارائه خدمات به بیش از پنج هزار شرکت بوده و قادر به تامین انواع تجهیزات و ادوات اندازه گیری برای مشتریان می باشد.

جهت مشاوره با متخصصان ما و استعلام موجودی و قیمت تجهیزات و ادوات با شماره 09369090733 تماس بگیرید .

شرکت XI’AN LEAD Metrology سازنده حرفه ای ماشین های اندازه گیری سه بعدی ، قادر به فروش 6 سری CMM با بیش از 100 مشخصات می باشد.

جهت مشاوره و استعلام موجودی و قیمت تجهیزات شرکت XI’AN LEAD Metrology  و خرید با مشاوران و متخصصان ما تماس بگیرید .

شرکت PMT با فناوری پیشرفته تحت استاندارد های اروپایی با قابلیت تحقیق و توسعه متخصص در زمینه تولید دستگاه های اندازه گیری پرتابل ( ARM CMM) می باشد.

جهت مشاوره و استعلام موجودی و قیمت تجهیزات شرکت PMT Technologies  و خرید با مشاوران و متخصصان ما تماس بگیرید .

Metrology نام تجاری بین المللی از گروه Jingstone می باشد که تمرکز بر طراحی ، تحقیق و توسعه ابزار های اندازه گیری و کالیبراسیون دقیق دارد. تمامی محصولات در طول فرایند مونتاژ تحت کنترل کیفیت دقیق و بازرسی کامل Jingstone قرار می گیرند و به دلیل کیفیت بالا ، قیمت مناسب و خدمات عالی به یکی از ده برند بزرگ ابزار اندازه گیری در جهان تبدیل شده است.

جهت مشاوره و استعلام موجودی و قیمت تجهیزات شرکت Metrology و خرید با مشاوران و متخصصان ما تماس بگیرید .

keyboard_arrow_up