دستگاه اندازه گیری سه بعدی PMT

سری ALPHA M

سری CMM های پرتابل مدل Alpha انقلابی در خانواده CMM های بازویی و اندازه گیری بوده و استاندارد جدیدی را برای CMM های قابل حمل ایجاد نموده است .

شرکت PMT با دهه ها تجربه ی حرفه ای خود نسل جدیدی از تجهیزات اندازه گیری قابل حمل را با اصالت و عملکرد عالی طراحی کرده است .

Alpha Arm از متعادل کننده (بالانسینگ) داخلی جهت تعادل استفاده می نماید که ساختار را انعطاف پذیر می سازد. با توجه به این عملکرد بی نظیر ، مدل پرتابل Alpha سیستم اندازه گیری با CMM های قابل حمل را به سطح جدیدی  ارتقاء داده است .

Alpha 6 Axis
این مدل یک دستگاه CMM پرتابل استاندارد می باشد.

Alpha 7 Axis
این مدل یک انتخاب خوب برای شرکت هایی است که به دنبال دستگاه اندازه گیری قابل اعتماد و با قیمت مناسب برای کنترل کیفیت ، کاهش ضایعات و بهبود بهره وری در تولید می باشد.

جهت مشاوره و استعلام موجودی و قیمت تجهیزات خرید با مشاوران و متخصصان ما تماس بگیرید .

 سری ALPHA M:

1 . خانواده جدید Alpha سه مدل ARM را با دقت های متفاوت ارائه می دهد.

2 . این محصول اندازه گیری با مشخصات مختلف با ابعاد کاری از یک و نیم متر تا چهار و نیم متر ارائه می گردد.

3 . دقت ها مطابق با استاندارهای ISO-10360-12 تائید شده است.

4 . دستگاه با نرم افزارهای مختلف اندازه گیری در بازار سازگار است.

5 . Alpha M مناسبترین و بهترین انتخاب شما درسری CMM های بازویی شرکت PMT می باشد.

لطفا جهت دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

بالانس کننده داخلی و طراحی دستگاه ARM با طول مساوی:
ویژگی متعادل کننده ی  داخلی می تواند استفاده راحت و بدون استرس را فراهم نماید.
طراحی طول برابر بازوها می تواند عملکرد اندازه گیری یکپارچه ای را تضمین نماید.

پورت ارتباطی هوشمند :
قابل استفاده با Wi-Fi ، USB و غیره.
استفاده از شبکه می تواند عملکرد مدیریت و نظارت را برای بیش از یک دستگاه در هر نقطه ای از شرکت تحقق بخشد.
همگام سازی داده ها با بیش از قابلیت های دستگاه ، PMT Arm را به راه حلی ایده آل برای اندازه گیری قطعه ی  بزرگتر تبدیل می نماید.

تکنولوژی سنسور هوشمند :
با توجه به دما ، سنسورهای دستگاه به طور مستمر دمای محیط را برای اطمینان از عملکرد اندازه گیری تصحیح شده با میزان دما نظارت می کند.
هر مفصل با کمک سنسورهای اضافه وزن ، قابلیت انعطاف پذیری برای چرخش جهت جلوگیری از بار بیش از حد مجاز را دارد .

طراحی پایداری بهتر :
دسته نصب شده بر روی بازو تعادل وزن و یکنواختی حرکت را تضمین می نماید .

اتصالات عریض ، باعث استحکام و پایداری بیشتر دستگاه می شود .
بستر مستحکم تر و پایدارتر

طراحی بهینه :
دسته جدید و راحت
توزیع متناسب وزن و بهبود قابل توجه توانایی تعادل
طراحی جدید دسته روی بازو ، حرکت ARM را بسیار آسان تر می کند.

سایر ویژگی ها :
ارتقاء و نصب سریعتر بدون نیاز به تخصص مونتاژ
سنسور نوری با دقت بالا کاملا ایزوله شده به Arm کمک می کند حتی در شرایط نامناسب کاری کارآمد و پایدار بماند.
طراحی باتری دوتایی نوید زمان کار بسیار طولانی را می دهد .

کنترل  محصول

1- اندازه گیری آنلاین : برخلاف روش های سنتی ، از دستگاه اندازه گیری بازویی پرتابل می توان برای اندازه گیری در محیط های غیر آزمایشگاهی استفاده کرد  و بازرسی ابعادی آنلاین انجام داد .

2- بهبود طراحی : این دستگاه با اندازه گیری و مقایسه از طریق نرم افزار می تواند به سرعت تفاوت های محصول تولیدی را با نقشه اصلی بررسی کرده و به بهبود طراحی قطعات سرعت بخشد .

3- نمونه سازی سریع: این دستگاه با استفاده از محصولات موجود و از طریق روش مهندسی معکوس برای رسیدن به طرح اولیه کاربرد دارد.

4- بایگانی قطعات: برای آن دسته از قطعاتی که نمونه ی اولیه یا نقشه های آنها موجود نیست ، می توان نقشه های اولیه را مهیا ساخت و آرشیو کرد تا در آینده از آنها استفاده شود .

کنترل حین فرآیند تولید

1- اندازه گیری در محل: بدون نیاز به شرایط خاص محیطی ، برای تشخیص سریع مسائل کیفی محصول مانند تغییر شکل ، سایش و غیره می توان از Arm در کارگاه تولید استفاده نمود تا میزان قطعات مردودی کاهش یاید.

2- کنترل قطعه ی پیچیده : مانند کنترل در حال فرآیند برای اندازه های مختلف جیگ و فیکسچرها ، ابزار و پلت فرم، قطعات داخلی خودرو ، اتصالات لوله و غیره

3- کنترل آنلاین : بر خلاف روش های سنتی ، PMT Arm  می تواند بدون انتقال قطعه به آزمایشگاه ، اندازه گیری را در روی ماشین های تولید با انعطاف پذیری زیاد و عملکرد بالا هم زمان با تولید به انجام رساند .

بهینه سازی مدیریت و کنترل ریسک

1- بهینه سازی فرآیند تولید : می توان با کنترل کامل محصولات در فرآیند تولید ، نتایجی به دست آورد تا با تصمیم گیری های مدیریتی به صورت علمی به بهینه سازی فرآیند تولید کمک کند.

2- کنترل ریسک : از طریق کنترل محصولات بر روی خط تولید می توان مسائلی مانند تغییر شکل ، ساییدگی  را تشخیص داد و در پی آن ، صنایع تولیدی می توانند با تنظیم به موقع فیکسچرها ، یا جبران سایش ابزارها از مونتاژ قطعات معیوب یا از رده خارج در ادامه تولید محصول اجتناب کنند.

ضرورت و فوریت

1- کنترل  کیفیت : با رشد تولید ، تغییرات طراحی و راه اندازی محصولات جدید ، تجهیزات اندازه گیری بیشتر و بیشتری برای تضمین کیفیت مورد نیاز است.

2- به لطف عملکرد کنترل رایانه ای ،  دستگاه ARM جدید می تواند به سرعت تفاوت های بین محصول و نقشه اصلی را شناسایی نموده تا کیفیت محصولات نهایی را بهبود بخشد .

3- کنترل سریع : در مقایسه با روش های سنتی یا کار با CMM های ثابت ، Arm به کاربران این امکان را می دهد تا به میزان قابل توجهی سرعت اندازه گیری را افزایش دهند و با تشخیص زود هنگام عیوب تولیدات ، به کاهش محصولات خارج از رده کمک نمایند.

keyboard_arrow_up